Chilli

 

Naším hlavním cílem je vypěstovat v zahradnictví vlastní chilli papričky, ze kterých následně připravujeme produkty, jako jsou chilli omáčky, nakládané chilli papričky nebo chilli olej s olivovým olejem z Toskánska.

Chilli omáčky obsahují různé procento chilli papriček, což závisí na stupni jejich pálivosti.

Použití v kuchyni je natolik univerzální, že záleží na každém z Vás, do jakého pokrmu omáčku přidá. Omáčky se dají použít k masu či zelenině, nebo jako perfektní dochucovadlo pro pokrmy, kterými jsou např. polévky, omáčky, těstoviny, marinády, pomazánky/dipy, nebo podle Vaší kulinářské fantazie.

Druhy chilli produktu jsou závislé na úrodě a dostupnosti chilli. Od podzimu do vyčerpání zásob používáme papričky z našeho zahradnictví, mimo to ještě papričky od vybraných dodavatelů. Neustále vymýšlíme a realizujeme nové a nové příchutě s rozdílnou stupnicí pálivosti. Proto se v našich produktech můžete setkat s kombinací chilli, skořice, badyánu, anýzu, limetky, zázvoru a také galangalu.

Chilli produkty jsou bez chemických konzervantů a bez alergenů. Jsou vhodné pro vegetariánskou či veganskou kuchyni.

Chilli Počet produktů: 10

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
  • Osvěžující chuť limetky doplňuje lehce pálivé papričky. Nesmí chybět na žádné grilovačce. Pálivost: 2 chilli papričky, lehce pálivé Cena: 119 KčObjednávky: info@pestoandchilli.czBalíčky posíláme po 6-ti kusech. Produkty je možné libovolně kombinovat.

  • Červené Habanero patří ke klasice mezi palivými papričkami a také k nejrozšířenějšímu chilli na světě. Omáčka ideální k masu nebo se zakysanu smetanou jako dip. Pálivost: 4 chilli papričky, hodné pálivé Cena: 119 KčObjednávky: info@pestoandchilli.czBalíčky posíláme po 6-ti kusech. Produkty je možné libovolně kombinovat.

  • Skořice, badyán a zázvor tentokrát v kombinaci s Cherry Bomb, papričkou, která svým tvarem i barvou připomíná malá rajčátka. Zvládnou i jedinci, co k chilli přistupují opatrněji. Pálivost: 3 chilli papričky, pálivé Cena: 119 KčObjednávky: info@pestoandchilli.czBalíčky posíláme po 6-ti kusech. Produkty je možné libovolně kombinovat.

  • Silně zauzená chuť s jemnou pálivostí. Ideální doplněk do omáček či do guláše. Tuto chuť si určitě zamilujete. Pálivost: 2 chilli papričky, lehce pálivé Cena: 119 KčObjednávky: info@pestoandchilli.czBalíčky posíláme po 6-ti kusech. Produkty je možné libovolně kombinovat.

  • Bhut Orange Copenhagen je velmi aromatické chilli s krásnou vůní a chutí broskví, kterému galangal krásně dodává na pálivosti. Omáčka pro milovníky ostřejších chutí. Doporujučujeme opatrnost. Pálivost: 4 chilli papričky, hodně pálivé Cena: 119 KčObjednávky: info@pestoandchilli.czBalíčky posíláme po 6-ti kusech. Produkty je možné libovolně kombinovat.

  • Tato odrůda Habanéra nabývá krásně čokoládově hnědé barvy a vypadá k nakousnutí. Spolu v kombinaci s anýzem rozpálí i milovníky chilli. Pálivost: 3 chilli papričky, pálivé Cena: 119 KčObjednávky: info@pestoandchilli.czBalíčky posíláme po 6-ti kusech. Produkty je možné libovolně kombinovat.

  • Skořice, badyán a zázvor krásně dopňuje specifickou chuť Habanéra. Tato kombinace ještě umocňuje její pálivost. Dávkujte s rozumem. Pálivost: 4 chilli papričky, hodně pálivé Cena: 119 KčObjednávky: info@pestoandchilli.czBalíčky posíláme po 6-ti kusech. Produkty je možné libovolně kombinovat.

  • Nejpálivější omáčka v našem sortimentu Vás zaujme intenzivně ovocnou chutí Morugy v kombinaci s koriandrem. Znalci jistě vědí, že k Moruze se přistupuje s opatrností. Pálivost: 4 chilli papričky, hodně pálivé Cena: 119 KčObjednávky: info@pestoandchilli.czBalíčky posíláme po 6-ti kusech. Produkty je možné libovolně kombinovat.

  • Omáčka z méně známé odrůdy Habanéra, pojmenované Tasmánské, protože svým tvarem připomíná Tasmánii, ostrov u Austrálie. Pálivost: 3 chilli papričky, pálivé Cena: 119 KčObjednávky: info@pestoandchilli.czBalíčky posíláme po 6-ti kusech. Produkty je možné libovolně kombinovat.

  • Oranžové Habanéro je naším nejnovějším přírůstkem. Nebojte se a ochutnejte, jistě nezklame ani ty nejnáročnější. Pálivost: 4 chilli papričky, hodně pálivé Cena: 119 KčObjednávky: info@pestoandchilli.czBalíčky posíláme po 6-ti kusech. Produkty je možné libovolně kombinovat.

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek